Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o naszej Polityce dotyczącej Ciasteczek.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Menu
Stowarzyszenie Jeżyczanie ZAPRASZA!

 

Społeczny Dom Kultury - Dom Tramwajarza prowadzony przez Stowarzyszenie Jeżyczanie.

Społeczny Dom Kultury finansowany jest ze środków własnych Stowarzyszenia, działa od chwili jego zasiedlenia, tj. od marca 2012 r., w obiekcie będącym własnością Miasta Poznania, przy ulicy Słowackiego 19/21.

Klub Mieszkańców Jeżyc

 

Zaproszenie

Jeżycki Klub Seniora działający przy Stowarzyszeniu Jeżyczanie w Domu Tramwajarza, zaprasza na  kolejne spotkanie inicjujące utworzenie Klubu Mieszkańców Jeżyc „Otwarte Jeżyce”. Spotkanie odbędzie się w dniu  10.10.2018 r / środa / o godz. 18:00  w Jeżyckim Centrum Kultury /Stara Prochownia/ ul Jackowskiego nr 5-7                  

Chcielibyśmy powołać Klub Mieszkańców Jeżyc, który będzie działał w Domu Tramwajarza. Celem jest wypracowanie programu społecznego dla Domu Kultury – Domu Tramwajarza, po jego otwarciu w październiku br, jak również podjęcie działań na rzecz  mieszkańców i oczekiwań w zakresie korzystania z Domu Tramwajarza, oraz możliwości spotkań i korzystaniu z działalności tego miejsca. Dlatego niezbędnym wydaje się opracowanie wizji społecznego programu działania programu dla Domu Tramwajarza.

Chcemy zajmować się sprawami mieszkańców takich jak  zachowania miejsc parkingowych na Jeżycach, utrzymania zrównoważonego ruchu samochodowo- rowerowego, jak i zajęcie się problemami życia codziennego mieszkańców naszej dzielnicy i innymi sprawami. Oczekujemy również na Państwa propozycje.

Telefon kontaktowy 512 990 745 e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.