Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o naszej Polityce dotyczącej Ciasteczek.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Menu
Stowarzyszenie Jeżyczanie ZAPRASZA!

 

Społeczny Dom Kultury - Dom Tramwajarza prowadzony przez Stowarzyszenie Jeżyczanie.

Społeczny Dom Kultury finansowany jest ze środków własnych Stowarzyszenia, działa od chwili jego zasiedlenia, tj. od marca 2012 r., w obiekcie będącym własnością Miasta Poznania, przy ulicy Słowackiego 19/21.

Seniorzy zapraszają do Domu Tramwajarza

 

Jeżycki Klub Seniora zaprasza na spotkania seniorów z Jeżyc i Poznania


Wtorki i Czwartki od godziny 16.00 do 18.00.

 

ZAPRASZAMY!!

 

Prezes Stanisław Gorzelańczyk

 

 

Wojewódzka biblioteka Publiczna w Poznaniu i Centrum Animacji Kultury  wraz Jeżyckim Klubem Seniora zaprasza koleżanki i kolegów z naszego klubu na spotkanie warsztatowe pt: „Przewietrz swoje życie w dniu 2 czerwca 2017r / piątek/ od godziny  17:00 – 18:00 do biblioteki przy bul Prusa 3

 

Zapisy prowadzi  kol. Stanisław Gorzelańczyk  tel 512-990-745 

 

 

Druga propozycja dla naszych klubowiczów to nocny spacer po Jeżycach z Przewodnikiem Marcinem Radomskim, Spacer po Jeżycach wieczorową porą proponuje Marcin Radomski  z  WBPiCAK w Poznaniu  historyk i miłośnik regionu, redaktor portalu

 

internetowego www.regionwielkopolska.pl
 Po godzinach przewodnik turystyczny oprowadzający wycieczki po „koziołkowym mieście” i popularnym Szlaku Piastowskim. 

 

Trzecia propozycja to

 

Arcyciekawe  historie dla dużych i małych czyli spotkanie z zespołem Karawana Opowieści - poprowadzi Szymon Góralczyk opowiadacz z Warszawy. Zajrzymy tam na chwilę, posłuchamy tradycyjnych i współczesnych historii przywiezionych z Pięciu Stron Świata.spotkanie odbędzie się o godzinie 16.-17.00. Prowadzimy zapisy w wypożyczalni 212 lub telefonicznie 061 6640870, 61 6640873.

 

Program ten realizowany będzie w ramach imprezy Noc Bibliotek na ul. Prusa 3 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, zajęcia są bezpłatne i  odbędą się w sali 215.