Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o naszej Polityce dotyczącej Ciasteczek.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Menu
Stowarzyszenie Jeżyczanie ZAPRASZA!

 

Naszą działalność kulturalną w Domu Tramwajarza prowadzimy od 2012r.

Obecnie pilną sprawą jest opracowanie społecznej wizji programu dla tego miejsca.

Klub Mieszkańców Jeżyc

 

nnmnnm 

                                                   Poznań dnia 16.10.2018 r

 

                                                                                      Zaproszenie

Stowarzyszenie Jeżyczanie zaprasza Mieszkańców na spotkanie, które odbędzie się w Palmiarni – zwiedzanie z przewodnikiem w dniu 27.10.2018r /sobota/ o godzinie 14:00. Zapraszamy młode osoby z dziećmi oraz dziadków z wnukami.

Chcemy powołać Klub Mieszkańców Jeżyc, który będzie działał w Domu Tramwajarza. Celem jest wypracowanie Programu Społecznego dla Domu Kultury w DT. Chcemy też zająć się promowaniem historii i ludzi związanych z Jeżycami, jak również chcielibyśmy porozmawiać o problemach naszego osiedla. W najbliższym czasie uruchamiamy sekcję brydżową.

 Prosimy o potwierdzenie przybycia pod numer  512 990 745                                                                                             e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Stanisław Gorzelańczyk

                                                                                               Zaproszenie

Jeżycki Klub Seniora działający przy Stowarzyszeniu Jeżyczanie w Domu Tramwajarza, zaprasza na  kolejne spotkanie inicjujące utworzenie Klubu Mieszkańców Jeżyc „Otwarte Jeżyce”. Spotkanie odbędzie się w dniu  10.10.2018 r / środa / o godz. 18:00  w Jeżyckim Centrum Kultury /Stara Prochownia/ ul Jackowskiego nr 5-7                  

Chcielibyśmy powołać Klub Mieszkańców Jeżyc, który będzie działał w Domu Tramwajarza. Celem jest wypracowanie programu społecznego dla Domu Kultury – Domu Tramwajarza, po jego otwarciu w październiku br, jak również podjęcie działań na rzecz  mieszkańców i oczekiwań w zakresie korzystania z Domu Tramwajarza, oraz możliwości spotkań i korzystaniu z działalności tego miejsca. Dlatego niezbędnym wydaje się opracowanie wizji społecznego programu działania programu dla Domu Tramwajarza.

Chcemy zajmować się sprawami mieszkańców takich jak  zachowania miejsc parkingowych na Jeżycach, utrzymania zrównoważonego ruchu samochodowo- rowerowego, jak i zajęcie się problemami życia codziennego mieszkańców naszej dzielnicy i innymi sprawami. Oczekujemy również na Państwa propozycje.

Telefon kontaktowy 512 990 745 e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.